Novi Sad - Avijacija

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,736 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

106,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043985
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 106,700 €
  • Cena po m2 : 2735.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijacija
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/5

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Banatić

112,300 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Banatić, Bačka, 70.00m2, 112300 eur ID#8899…

  • Soba: 4.0
  • 1,604 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

108,150 €

Novi Sad, Petrovaradin, prodaje se odličan dvosoban stan koji je vrlo lako moguće preurediti u dvoiposoban . Potrebno …

  • Soba: 2.0
  • 1,833 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

112,090 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,802 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

114,500 €

• Soba: 1.5
  • 2,936 €/m2
  • 39 m2