Novi Sad - Bulevar Evrope

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE (Svet nekretnine

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,048 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

146,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044008
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 146,300 €
  • Cena po m2 : 3047.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PRODAJE SE SA PARKING MESTOM U DVORIŠTU ZGRADE

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

154,500 €

Prodaje se jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat, odvojena kuhinja i trpezarija, kompletno renoviran pre dve godine. Nove…

  • Soba: 1.5
  • 4,066 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Podbara

153,180 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

152,500 €

NOVI SAD.ADICE.TROSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN.SA PARKING MESTOM.Plus 40m2 dvorišta koje pripada samo ovom stanu(Svet nek…

  • Soba: 3.0
  • 2,500 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Novi Sad - Bulevar Evrope Na prodaju, namesten, dvosoban stan od 50m2 na Bulevaru Evrope. Kontakt - 063446559, 062304062 Sifra - 1032074 Moj Dom nekre…

  • Soba: 2.0
  • 2,800 €/m2
  • 50 m2