Novi Sad - Centar

NOVI SAD. CENTAR.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,644 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

189,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044014
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 189,500 €
  • Cena po m2 : 3644.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

194,410 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,558 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

198,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 3.5
  • 2,870 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

191,000 €

Prodaja-Bulevar Cara Lazara- Trosoban stan ID#9932…

  • Soba: 3.0
  • 2,690 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2