Novi Sad - Centar

NOVI SAD. CENTAR. DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,632 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

141,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044016
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 141,650 €
  • Cena po m2 : 3632.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

150,000 €

Novi Sad, Centar, Odličan stan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,727 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

132,100 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,811 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2