Novi Sad - Kej

NOVI SAD. KEJ. JEDNOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044024
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/7

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

118,450 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

118,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termo…

  • Soba: 2.0
  • 2,688 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

125,961 €

Dvosoban stan - Telep 42m2…

  • Soba: 2.0
  • 2,999 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Savršen dvosoban stan u srcu Nove Detelinare – svetao, tih i bez ulaganja…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Veternk

129,730 €

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,996 €/m2
  • 65 m2