Novi Sad - Adice

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,721 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

76,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044027
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 76,200 €
  • Cena po m2 : 2721.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Telep

80,460 €

Severni Telep-Lepa Garsonjera 27 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 2,980 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

81,370 €

Petrovaradin, 28m2, namešten!!! …

  • Soba: 0.5
  • 2,906 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

74,200 €

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan s…

  • Soba: 0.5
  • 2,394 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2