Novi Sad - Podbara

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,857 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044034
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 3857.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

125,660 €

Nova Detelinara-odličan Dvosoban stan -065/3858-888…

  • Soba: 2.0
  • 2,464 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Liman 3

141,750 €

Novi Sad, Liman 3, Odličan stan površine 43m2, na 4.spratu zgrade na Limanu 3, prekoputa Limanskog parka. Uknjižen 1/…

  • Soba: 1.0
  • 3,297 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN.U dvorištu zgrade slobodna parking mesta. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,080 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,814 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2