Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. TROSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,382 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

190,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044036
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 190,550 €
  • Cena po m2 : 2381.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

193,800 €

NOVI SAD. NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad, Veternik, Odličan četvo

191,269 €

Novi Sad, Veternik, Odličan četvorosoban stan sa povratom Pdv-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Veternk

189,520 €

Veternik- Novogradnja…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Banatić

200,100 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Banatić, Gagarinova, 200100 eur ID#11271…

  • Soba: 3.0
  • 2,900 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

200,000 €

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu…

  • Soba: 2.5
  • 3,448 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2