Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,323 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044039
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 3322.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

209,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.5
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Rotkvarija

206,000 €

Prodaje se trosoban stan u blizini picerije CAO – potpuno renoviran…

  • Soba: 3.5
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

205,610 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,024 €/m2
  • 68 m2