Novi Sad - Železnička stanica

NOVI SAD. STANICA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,520 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044056
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 2520.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

121,930 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,710 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

Novi Sad-Nova DetelinaraProdaje se stan od 57 kvadrata na drugom spratu u nadogradnji srarije zgrade.Stan je d…

  • Soba: 2.0
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

112,016 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2