Novi Sad - Centar

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 4,414 €/m2
  • Površina: 21 m2
PRODAJA

92,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044084
  • Površina : 21 m2
  • Cena : 92,700 €
  • Cena po m2 : 4414.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 0/4

NOVI SAD. CENTAR. JEDNOSOBAN LUX STAN. Sa salonskom visinom plafona od preko 3m (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

96,000 €

Prodaje se nova, moderno i kvalitetno opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika, iznad restoran…

  • Soba: 0.5
  • 3,692 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

91,800 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,086 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

95,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2