Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,727 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

174,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044086
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 174,500 €
  • Cena po m2 : 2726.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 12/15

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,071 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

180,175 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

181,795 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928…

  • Soba: 2.0
  • 2,597 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Adice

176,200 €

Na prodaju je komforan četvorosoban stan površine 74 m², smešten u mirnom i porodičnom delu grada, u zoni između Adica i Telepa. Lokacija je ide…

  • Soba: 3.5
  • 2,381 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2