Novi Sad - Veternk

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,463 €/m2
  • Površina: 88 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044089
  • Površina : 88 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 1463.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/1

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U DVORIŠTU OSTAVA 6M2(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

121,334 €

Novi Sad, Stara Detelinara - trosoban dupleks …

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2