Novi Sad - Telep

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,527 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

103,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044093
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 103,600 €
  • Cena po m2 : 2526.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Jednoiposoban stan na Grbavici …

  • Soba: 1.5
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

112,500 €

Južni Telep-Dvosoban stan 42 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,679 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

99,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,063 €/m2
  • 48 m2