Novi Sad - Telep

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,480 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

136,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044095
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 136,400 €
  • Cena po m2 : 2480.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/4

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

139,000 €

Telep-Odličan Trosoban stan 57 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

131,850 €

Dvosoban stan na Podbari – blizina Almaške crkve i centra Na prodaju je uknjižen dvosoban stan površine 48 m², smešten na visokom prizemlju ur…

  • Soba: 2.0
  • 2,747 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,300 €

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komfor…

  • Soba: 2.0
  • 2,398 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Adice

136,500 €

Novi Sad-AdiceFantastican i funkcionalan stan,idealnog rasporeda za porodican zivot.Stan ima dve odvojene spav…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2