Novi Sad - Veternk

NOVI SAD. VETERNIK. JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,973 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

80,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044098
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 80,900 €
  • Cena po m2 : 1973.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

82,400 €

Odlična garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelepu garsonjeru na početku Telepa, u Novom Sadu. Stan je površine 25m2, nalazi …

  • Soba: 0.5
  • 3,296 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2