Novi Sad - Veternk

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,711 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

111,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044100
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 111,200 €
  • Cena po m2 : 1710.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

120,000 €

Prodaja-Garsonjera-32m2-renovirana-nameštena-Centar ID#11393…

  • Soba: 0.5
  • 3,750 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

111,250 €

Na prodaju nov, useljiv i uknjižen stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše  od renomirane gradjevins…

  • Soba: 1.5
  • 2,649 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

111,200 €

NOVI SAD. VETERNIK.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,711 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2