Novi Sad - Grbavica

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

70,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044101
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 70,000 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/4

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

78,200 €

Na prodaju su moderni poslovni prostori u suterenu zgrade u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je …

  • Soba: 0.5
  • 2,793 €/m2
  • 28 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

67,860 €

ODLIČNA INVESTICIJA – Garsonjera sa pogledom – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,610 €/m2
  • 26 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

72,000 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2…

  • Soba: 0.5
  • 2,323 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

72,100 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 1.5
  • 1,803 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2