Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

119,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044111
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 119,100 €
  • Cena po m2 : 1751.47 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

Telep – dvoiposoban stan od 49 m² na prodaju, sa terasom i parking mestom Na prodaju je dvoiposoban stan od 49 m², smešten u prizemlju kvalitetn…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2