Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

119,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044114
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 119,100 €
  • Cena po m2 : 1751.47 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

111,800 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,022 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Veternk

128,750 €

NOVI SAD. VETERNIK.STAN U KUĆI.IZNAD STANA +88 M2 TAVANSKI PROSTOR. U CENU IDE GARAŽA I PARKING MESTO ISPRED KUĆE. U …

  • Soba: 4.0
  • 1,463 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Podbara

127,800 €

Podbara-direktna prodaja-Dvosoban stan 41 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,117 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

112,700 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji sa povratom PDV - 41m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,749 €/m2
  • 41 m2