Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

119,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044116
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 119,100 €
  • Cena po m2 : 1751.47 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

118,140 €

Odlična lokacija u blizini centra – kompletno renoviran stan sa prirodnim svetlom i dvorišnim delom…

  • Soba: 1.0
  • 3,193 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

129,000 €

Novi Sad, Grbavica, prodaje se odličan kompletno renoviran dvosoban stan u novijoj zgradi . Stan je bez ikakvih ulaganj…

  • Soba: 1.5
  • 2,867 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

111,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,061 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

111,250 €

Na prodaju nov, useljiv i uknjižen stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše  od renomirane gradjevins…

  • Soba: 1.5
  • 2,649 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

115,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,827 €/m2
  • 41 m2