Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,751 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

119,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044118
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 119,100 €
  • Cena po m2 : 1751.47 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 0/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

127,420 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 3,034 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

123,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Salajka

123,600 €

Novi Sad - Salajka Agencija "Moj Dom" Vam nudi izuzetno lep i skladan jednoiposoban stan od 39m2. Ova lepo ušuškana nekretnina, koja odiše toplino…

  • Soba: 1.5
  • 3,169 €/m2
  • 39 m2