Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

100,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044121
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 100,100 €
  • Cena po m2 : 1853.70 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

92,600 €

NOVI SAD.CENTAR.GARSONJERA. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 4,874 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

101,800 €

Centar Novog Sada | Kompletno renovirana garsonjera | Dunavski park | Lift…

  • Soba: 1.0
  • 3,915 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Detelinara

109,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, lep dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2