Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044122
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Socijalno

65,000 €

Prelepa mala garsonjera za život ili investiciju ID#10787…

  • Soba: 0.5
  • 3,611 €/m2
  • 18 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

67,000 €

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa k…

  • Soba: 1.5
  • 1,811 €/m2
  • 37 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

72,000 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2…

  • Soba: 0.5
  • 2,323 €/m2
  • 31 m2