Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

100,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044124
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 100,100 €
  • Cena po m2 : 1853.70 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

101,100 €

Severni Telep-Lepa Garsonjerta 33 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,064 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

96,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,227 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

98,200 €

• Soba: 0.5
  • 3,168 €/m2
  • 31 m2