Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044125
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

RB:12313131

69,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 1,917 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Centar

66,950 €

Novi Sad,na par stotina metara od pesacke zone,u novijoj gradnji,prodaje se garsonjera na prizemlju u kojoj je ,na samo …

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Adice

65,300 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,765 €/m2
  • 37 m2