Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044127
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

77,470 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 27m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,869 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Centar

78,300 €

Na prodaju funkcionalna garsonjera sa izdvojenim prostorom za spavanje, smeštena na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Novog Sada – svega 5 minu…

  • Soba: 1.5
  • 3,012 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

72,930 €

Dvoiposoban stan, Alibegovac …

  • Soba: 2.5
  • 1,552 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

77,000 €

Atraktivna lokacija- komforna nameštena garsonjera 24m2 ID#11700…

  • Soba: 0.5
  • 3,208 €/m2
  • 24 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

61,800 €

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes…

  • Soba: 0.5
  • 1,873 €/m2
  • 33 m2