Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044128
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

64,000 €

Prodaja-jednoiposoban-26m2-Adice ID#11388…

  • Soba: 1.5
  • 2,462 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Klisa

71,070 €

KLISA 40m2 - novogradnja …

  • Soba: 1.5
  • 1,777 €/m2
  • 40 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

72,000 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2…

  • Soba: 0.5
  • 2,323 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2