Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

100,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044129
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 100,100 €
  • Cena po m2 : 1853.70 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

109,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,965 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

95,300 €

EKSKLUZIVNA PRILIKA – MODERNO OPREMLJENA GARSONJERA NA TOP LOKACIJI! IDEALNA ZA ŽIVOT I INVESTICIJU…

  • Soba: 0.5
  • 3,665 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

108,150 €

Novi Sad - Dositejeva…

  • Soba: 1.5
  • 2,923 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Stan na prodaju – obod Grbavice Na prodaju je potpuno nov stan površine 36 m², smešten na obodu Grbavice. Stan ima odvojenu sobu, funkcionalnog …

  • Soba: 1.5
  • 2,661 €/m2
  • 36 m2