Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

68,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044130
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 68,600 €
  • Cena po m2 : 1854.05 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

RB:12313131

69,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 1,917 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Veternk

67,000 €

Poslovni apartman-garsonjera-Veternik 065 385 88 86…

  • Soba: 0.5
  • 2,393 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Centar

66,950 €

Novi Sad,na par stotina metara od pesacke zone,u novijoj gradnji,prodaje se garsonjera na prizemlju u kojoj je ,na samo …

  • Soba: 0.5
  • 2,575 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Bačka Palanka Čelarevo

60,770 €

  • Soba: 2.0
  • 1,147 €/m2
  • 53 m2