Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

100,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044132
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 100,100 €
  • Cena po m2 : 1853.70 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

97,500 €

Svetla garsonjera u novoj zgradi na Telepu – idealna za život i investiciju…

  • Soba: 0.5
  • 3,145 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

104,600 €

Telep- Jednoiposoban stan 38 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,753 €/m2
  • 38 m2