Novi Sad - Detelinara

NOVI SAD. NOVA DETELINARA. DVOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,416 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

129,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044154
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 129,800 €
  • Cena po m2 : 3415.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

124,200 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,700 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

136,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,040 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Na prodaju dvosoban stan 51 m² + terasa 4 m² (neuknjižena), Stara Detelinara. Nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta (stara gradnja). Stan je r…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

123,600 €

U ponudi koja se retko pojavljuje na tržištu, izdvajamo stan koji savršeno balansira cenu, kvalitet i lokaciju — idealan izbor kako za život, ta…

  • Soba: 1.5
  • 2,630 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2