Novi Sad - Podbara

NOVI SAD. PODBARA. JEDNOIPOSOBAN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,117 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

118,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1044156
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 118,450 €
  • Cena po m2 : 3117.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

113,300 €

* Telep - Uskoro useljivo *…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

112,800 €

NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE …

  • Soba: 2.5
  • 1,659 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje, u novijoj zgradi, funkcionalan, svetao, dvosoban stan bez ulaganja. Terasa je zastakljena i funk…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2