Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Poslovni prostor / Stan | 50m2 | Kod Futoške pijace, Novi Sad

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,700 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4079
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2700.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/7

Na prodaju se nudi uknjižena nekretnina površine 50m2, registrovana kao poslovni prostor, ali po rasporedu i izgledu u potpunosti funkcioniše kao udoban dvosoban stan. Ovakav status nekretnine može biti značajna prednost za kupce koji traže fleksibilnost u korišćenju prostora. Nekretnina se nalazi na 3. spratu od 7, u zgradi sa liftom, što garantuje svakodnevnu praktičnost. Prostran dnevni boravak sa parketom u riblje kosti i velikim prozorom propušta obilje prirodnog svetla, dok kuhinja sa mašinom za sudove pruža sve što je potrebno za komforan svakodnevni život. Spavaća soba je dobro osvetljena zahvaljujući velikom prozoru, a kupatilo sa kadom kompletira funkcionalnost stana. Terasa je dodatni kvalitet koji u toplim mesecima postaje omiljeni kutak za odmor. Stan se prodaje potpuno namešteno, onako kako se vidi na slikama, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, sa svim potrebnim sadržajima na dohvat ruke. Cena: 139.050 EUR (sa uključenom agencijskom provizijom) Za više informacija: 063 663 532 Family Nekretnine d.o.o. Upisani u Registar posrednika pod brojem 1708 Radnička 2a, Novi Sad www.familynekretnine.rs За све информације на руском језику: Family Nekretnine d.o.o., зарегистрирован в реестре посредников под номером 1708 Радничка 2а, Нови Сад www.familynekretnine.rs

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Centar

139,000 €

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 1.0
  • 3,390 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

139,000 €

Novi Sad odličan  svetao dvosoban stan u novijoj zgradi sa liftom u Hadzi Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari. Sta…

  • Soba: 2.0
  • 2,574 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

130,000 €

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095…

  • Soba: 2.0
  • 2,097 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Novo Naselje

125,660 €

ODLIČNA PRILIKA – USELJIV STAN NA NOVOM NASELJU!…

  • Soba: 1.5
  • 3,396 €/m2
  • 37 m2