Novi Sad - Telep

Moderan i svetao dvosoban stan – Heroja Pinkija, Telep

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,425 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

137,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4081
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 137,000 €
  • Cena po m2 : 3425.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Na atraktivnoj lokaciji na Telepu, u ulici Heroja Pinkija, prodaje se potpuno nov i svetao dvosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom. Stan je tek useljen i odlikuje ga funkcionalan raspored prostora, uz obilje prirodnog svetla koje prostoru daje prijatnu i toplu atmosferu. Enterijer je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. U cenu je uključena kompletno opremljena kuhinja, kao i ugradni plakari u predsoblju i spavaćoj sobi, što omogućava dodatni komfor i funkcionalnost prostora. Stan je opremljen i inverter klima uređajem koji obezbeđuje prijatnu temperaturu tokom cele godine. Lokacija je izuzetno praktična za život, jer se u neposrednoj blizini nalaze škola, vrtić, marketi i svi neophodni sadržaji za svakodnevne potrebe, dok je Dunav na svega nekoliko minuta udaljenosti, pružajući mogućnost za šetnju i rekreaciju. Uz stan se prodaje i garažno mesto površine 18 m² u podrumu zgrade po ceni od 20.000 €, a prodaja je predviđena isključivo zajedno sa stanom. Cena: 137000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

133,900 €

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekre…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

137,611 €

Dvosoban stan u izgradnji 46m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

138,230 €

Nov, neuseljavan stan od 61m2 na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 61 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2