Novi Sad - Podbara

Troiposoban stan na Podbari – prostran, svetao i na odličnoj lokaciji

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

267,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4077
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 267,800 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/0

Na prodaju je prostran i funkcionalan troiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Podbari. Stan je uknjižen na 104 m², dok je ukupna podna površina 113 m² zahvaljujući dekorativnim kosinama koje prostoru daju poseban karakter. Nalazi se na četvrtom spratu uredne stambene zgrade. Stan je veoma prijatan za život i odlikuje se dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri komforne spavaće sobe, ostave, kupatila, zasebnog toaleta, kao i dve terase. Veća terasa gleda ka mirnom dvorištu punom zelenila, što pruža dodatni osećaj privatnosti i mira. Dodatna pogodnost je što se iznad stana nalaze tavanski prostor i još jedan stan, pa stan nije direktno pod krovom. Zgrada poseduje i zajedničku biciklanu za stanare. Lokacija je izuzetno atraktivna – kej, Riblja pijaca i sam centar grada nalaze se na svega nekoliko minuta lagane šetnje, što ovaj stan čini idealnim kako za porodični život, tako i kao odličnu investiciju. Stan je uknjižen 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija ili zakazivanje gledanja, slobodno nas kontaktirajte. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Trosoban stan u novoj zgradi u Srem

267,800 €

Trosoban stan u novoj zgradi u Sremskoj Kamenici Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan trosoban stan u gotovo novom objektu u Sremskoj Kamenici. …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Somborski bulevar

267,800 €

Prodajemo odličan četvorosoban stan u zgradi staroj 3 godine na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je izuzetno prostran, odlikuju ga velike sobe, pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,370 €/m2
  • 113 m2