Novi Sad - Adice

Adice-Useljiv Jednoiposoban stan 38 m2 u prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,762 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

66,960 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 21575
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 66,960 €
  • Cena po m2 : 1762.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan,nalazi se u prizemlju zgrade,pogodno je orijentisan... grejanje je na Toplotne Pumpe...stan je Odmah Useljiv... KUPOVINA JE ZA GOTOVINU...Posebno izdvajamo blizinu Škole,Vrtića,Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-21575 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

71,640 €

Petrovaradin, Garsonjera 29m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,470 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Socijalno

72,100 €

Novi Sad, Socijalno, stan u suterenu, dvoiposoban po strukturi , bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b…

  • Soba: 2.5
  • 1,567 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

61,800 €

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes…

  • Soba: 0.5
  • 1,873 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

66,950 €

Na prodaju garsonjera u suterenu, 20m2, Futoška…

  • Soba: 0.5
  • 3,348 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

Novi Sad Podbara

71,100 €

Podbara-Renoviran Jednoiposoban stan 29 m2-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,452 €/m2
  • 29 m2