-

Na prodaju trosoban stan, 55m2- Sajlovo

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,341 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4074
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 2340.91 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Prodajemo trosoban stan , dvorišno orjentisan od 55m2 + 16m2( dodatne terase ) Stan se nalaza na prvo spratu, stan broj 4, ima svoje parking mesto i ostavu na drugom spratu . -Zgrada ima dva sprata sa ukupno 6 stanova . Svaki stan ima svoj kotao za gas. - Nalazi se na Sajlovu u lepoj i mirnoj ulici u blizini ambulante, vrtića, pošte i prodavnice . -Stan se sastoji od dnevne sobe, trpezarije i kuhinje u jednom , dve spavaće sobe, kupatila i predsoblja . -Iz dnevne sobe se izlazi na prelepu terasu, koja zimi ima spuštenu foliju . Terasa takodje ima i malu ostavu za odlaganje . -U stanu bi ostavili sve kuhinjske elemente , policu na šanku i klimu. Ceo stan je uknjižen sem dodatne terae od 16m2 koja je montažno-demontažna pa nema potrebu za uknjižavanjem ( ima dozvolu i potpise stanara za postavljanje) Stan bi bio spreman za useljenje od jula ove godine ( s tim što naravno može da uradi svaka vrsta dogovara ) . Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. http://familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

121,800 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

129,170 €

Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1…

  • Soba: 2.0
  • 2,691 €/m2
  • 48 m2