Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

ODLIČNA CENA – ODLIČNA LOKACIJA – BULEVAR OSLOBOĐENJA

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,664 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 4072
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2663.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 7/0

Na prodaju dvoiposoban stan od 57 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – ugao Bulevara oslobođenja i Bulevara kralja Petra I. Stan se nalazi na 7. spratu u zgradi sa liftom i ima funkcionalan raspored prostorija: predsoblje dnevni boravak sa trpezarijom odvojena kuhinja velika spavaća soba manja spavaća soba kupatilo ostava terasa sa pogledom na bulevar Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

63m2 Bulevar oslobođenja -Železnička ID#5444…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

• Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2