Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

185,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22421
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 185,400 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/17

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. U stanu su zamenjene sve instalacije, Stolarija, podovi.(ostalao je mali deo kuhinje nezavršen) Stan je po strukturi klasičan dvosoban sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, ostavom, na terasi i do kuhinje, terasom-Lođom koja je zatvorena sa PVC prozorima. Stan je na I sparu i dvorišno je orijentisan. Blizina vrtića, škole, Autobuske i Železničke stanice mu daje na značaju, jer se može koristiti kako za porodičan život tako je akrativan i za rentiranje. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com A57-22421 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD. RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

179,000 €

Prodaja-44m2, Dvoisposoban ID#8954…

  • Soba: 2.5
  • 4,068 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Salajka

182,500 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,202 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar-Uknjižen Trosoban stan 74 m2 pogodan za kancelarije-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

180,250 €

 Telep, neposredna blizina Limana - Izvanredan funkcionalan troiposoban stan nadomak Limana i u blizini Dunava. …

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 74 m2