Novi Sad - Liman 2

* Novi Sad - Liman 2 *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,863 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2154
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 3862.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo uknjižen, jednoiposoban stan u Ravaničkoj ulici na Limanu 2. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe, kuhinje, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i velike terase. Uknjižen 1/1, bez tereta, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan se prodaje bez nameštaja. Slobodan parking u okolini zgrade. Za više informacija kontaktirajte nas na broj Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Somborski bulevar

158,600 €

Dvoiposoban stan u novijoj gradnji sa pogledom na Frušku goru i parking mestom! Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan od 51…

  • Soba: 2.5
  • 3,110 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Prodajemo kompletno renoviran dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan je dvorišno orijentisa…

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

146,200 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, manja zgradica sa…

  • Soba: 2.5
  • 2,478 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

156,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN-ADAMOVIĆEVO NASELJE 55m2 ID#11390…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 55 m2