Inđija - Čortanovci

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom, urađena fasada sa izolacijom idealno mesto za uživanje i porodična okpljanja. Uz malo mašte i i

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,711 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

90,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3004848
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 90,700 €
  • Cena po m2 : 1711.32 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1050 m2

Prodaje se nova vikendica u Čortanovcima sa prostranim dvorištem. Površina placa 10,5ari sa voćnakom. Površina vikendice 53m2 sa velikom terasom, urađena fasada sa izolacijom idealno mesto za uživanje i porodična okpljanja. Uz malo mašte i ideja može biti i prostor za izdavanje po ugledau na već popularna dnevna iznajmljivanja. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas:: (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) šifra 3004848 kont tel 0603088993

SLIČNE NEKRETNINE

Vrbas Crvenka

81,300 €

Crvenka! Odlična, uknjižena kuća sa dva odvojena stana! …

  • Soba: 8.0
  • 313 €/m2
  • 260 m2

Srbobran Srbobran

90,000 €

Turija,Srbobran, Odlična kuća sa ekonomskim objektima u centru…

  • Soba: 6.0
  • 484 €/m2
  • 186 m2

Srbobran Srbobran

86,500 €

Srbobran, Lux renovirana kuća sa direktnim izlazom na reku Krivaju…

  • Soba: 3.0
  • 972 €/m2
  • 89 m2

Na prodaju kuća u Kuli – multifu

82,400 €

Na prodaju kuća u Kuli – multifunkcionalna, odmah useljiva!…

  • Soba: 4.0
  • 639 €/m2
  • 129 m2

Ruma Ruma

85,000 €

Putinci-Uknjižena Porodična kuća 220 m2 na Velikom Placu od 4714 m2 u Urbanom delu mesta-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 386 €/m2
  • 220 m2

Sremski Karlovci Centar

99,000 €

Vikendica-Sremski Karlovci…

  • Soba: 2.0
  • 1,623 €/m2
  • 61 m2