Novi Sad - Veternk

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,959 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

160,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22415
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 160,650 €
  • Cena po m2 : 1959.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Četvorosoban stan 82 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Jun 2026....U ceni stana je uračunato Parking Mesto... može Kupovina preko Stambenog Kredita... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22415 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

159,370 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,701 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

163,870 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.0
  • 3,811 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

155,921 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* 50m2* Povrat PDV-a ID#10171…

  • Soba: 2.0
  • 3,118 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

169,280 €

Petrovaradin -Dvoiposoban stan sa povratom PDV, USELJIV, dupleks 78 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,170 €/m2
  • 78 m2