Novi Sad - Veternk

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,248 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

92,180 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22414
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 92,180 €
  • Cena po m2 : 2248.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu ,ulične orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,...grejanje je Podno... stan je u visokoj kategoriji energetske efikasnosti...useljenje Jun 2026....U ceni stana je uračunato Parking Mesto... može Kupovina preko Stambenog Kredita.... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22414 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

84,460 €

Novo Naselje-Jednosoban stan 34 m2 na Petom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 2,484 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

99,819 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 36.97m2, 99819 eur ID#11167…

  • Soba: 1.5
  • 2,698 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

101,660 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Telep

94,870 €

Novi Sad, Telep - Jednoiposoban stan u izgradnji 35m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2