Sremski Karlovci - Centar

Na prodaju kuća u centru Sremskih Karlovaca, na placu od 382m2, 380000

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 3,689 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

380,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2393
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 380,000 €
  • Cena po m2 : 3689.32 €/m2
  • Grad : Sremski Karlovci
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.0
  • Površina placa: 0 m2

Na prodaju dvoetažna kuća u centru Sremskih Karlovaca – podeljena na tri stana, idealna za život i izdavanje Prodaje se kuća u samom centru Sremskih Karlovaca, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, prodavnica, javnog prevoza i šetališta. Opis objekta: Kuća je površinski i funkcionalno podeljena na tri odvojena stana, što je čini izuzetno pogodnom za izdavanje (dugoročno ili kao turistički apartmani). Postoji mogućnost spajanja u jednu celinu, čime se dobija komforan porodični dom.  Pored stambenog dela, na placu se nalaze: Letnja kuhinja Ostava Garaža Šupe (pomoćni objekat) Dvorište prelepo uređeno  Kuća je uknjižena 1/1, vlasništvo je uredno. Useljiva odmah, bez dodatnih ulaganja. Izuzetna prilika kako za porodični život, tako i za investiciju kroz izdavanje. Cena: 380000e (sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%) Za više informacija pozvati: 063663641  *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Trg Republike 16, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

380,000 €

Novi Sad , na oko 5km od centar grada , na najlepšoj lokaciju u Sremskoj Kamenici , porodična komforna kuća na extra …

  • Soba: 6.0
  • 3,089 €/m2
  • 123 m2

Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica

380,000 €

Kuća u centru Sremske Mitrovice, 416 m², 4 kupatila…

  • Soba: 10.0
  • 913 €/m2
  • 416 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

387,000 €

EKSKLUZIVNO - NA PRODAJU RAZRAÐENI BIZNIS - “VIKENDAJA” Vikendica za dnevno izdavanje na Fruškoj gori - na potezu izmedju Alibegovca i Bukovca s…

  • Soba: 10.0
  • 1,290 €/m2
  • 300 m2

Sremski Karlovci Centar

385,000 €

Prodaja luksuzne kuće u Sremskim Karlovcima – 384 m², dve stambene jedinice, vinski podrum, ekskluzivna gradnja Moj Dom vam predstavlja izuzetnu …

  • Soba: 6.5
  • 1,003 €/m2
  • 384 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

370,800 €

Petrovaradin -Mišeluk-Fantatična Porodična Kuća 290 m2 na Visinskom delu Mišeluka- 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,279 €/m2
  • 290 m2

Sremski Karlovci Centar

380,000 €

Na prodaju kuća u centru Sremskih Karlovaca, na placu od 382m2, 380000…

  • Soba: 0.0
  • 3,689 €/m2
  • 103 m2