-

Prelepo renoviran dvosoban na keju - pogled na Dunav

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,539 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

226,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2220
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 226,500 €
  • Cena po m2 : 3539.06 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/5

Prelepo renoviran klasičan dvosoban stan na prelepoj lokaciji, u neposrednoj blizini dunavskog keja, sa prelepim pogledom na Dunav i Žeželjev most. Iz prostranog predsoblja je veza ka svim prostorijama i to ostava, trenutno u funkciji čajne kuhinje, veliki dnevni boravak koji je povezan sa odvojenom, kuhinjom sa trpezarijom i prelepom terasom. U posebnom, spavaćem delu je manji degažman sa garderoberima, prostrana spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Gradsko centralno grejanje. Uredna pravna dokumentacija. U cenu je uključena posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika: 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Liman 3

231,750 €

Trosoban - Liman3…

  • Soba: 3.0
  • 2,971 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Liman 3

233,000 €

Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu 3 – jedna od najtraženijih lokacija za porodični život u Novom Sadu. U ponudi je svetao i kompletno …

  • Soba: 3.0
  • 2,987 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Telep

225,000 €

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Novo Naselje

230,000 €

Četvorosoban stan, 84 m², Novo Naselje, Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,738 €/m2
  • 84 m2