Novi Sad - Podbara

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,692 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

239,630 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19992
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 239,630 €
  • Cena po m2 : 2692.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Četvrtom spratu,dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19992 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

231,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Liman 4

237,000 €

TROSOBAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA LIMANU IV – MIR, ZELENILO I ODLIČAN POGLED! 69 m²…

  • Soba: 3.0
  • 3,435 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Avijacija

233,600 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,539 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Detelinara

230,000 €

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051…

  • Soba: 3.0
  • 3,538 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2