Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,666 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

250,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19991
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 250,600 €
  • Cena po m2 : 2665.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na četvrtom spratu,dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19991 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Salajka

252,010 €

Novi Sad, Salajka - Triposoban stan 106m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,377 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

244,600 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,548 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Grbavica

256,260 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

247,200 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

242,180 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,523 €/m2
  • 96 m2