Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 54 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,837 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

153,180 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19990
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 153,180 €
  • Cena po m2 : 2836.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA...Prodajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na drugom spratu,ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19990 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Socijalno

144,200 €

Prodaje se kompletno namešten luksuzan jednoiposoban stan u…

  • Soba: 1.5
  • 3,897 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2