Novi Sad - Podbara

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,684 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

241,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19989
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 241,550 €
  • Cena po m2 : 2683.89 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Prodajemo Lep Veliki Četvorosoban stan 90 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI...stan se nalazi na Drugom spratu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc Stolarija...grejanje je na gas sa kalorimetrima...useljenje Decembar 2026...povrat PDV...Posebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,tržnog centra i Gradskog prevoza...OBAVEZNO POGLEDATI... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-19989 VAŠ STATUS (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

244,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

244,400 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,600 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

232,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Veliki Petosoban stan 108 m2 sa Pogledom u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,153 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2